GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 4674107
nr 467 4107
Tallrikar
8 st, Rörstrand, 1800-tal, (nagg)
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 maj 2007
kl 16:03:23
200 kr
150 kr
300 kr
300 kr
Rörstrand